admin - "3 Ekim 2023" - "Arka plan, Masaüstü"

Birdfont Full İndir


Bazen sunumlarınız için orijinal bir yazı tipi ya da tasarımı bulmak zordur. İhtiyaçlarınıza uyacak ücretsiz bir yazı tipini bulmak için saatler harcayabilirsiniz ya da ellerinizi kirletmek istiyorsanız kendinizinkini tasarlayabilirsiniz.

Bir yazı tipi tasarlamak Birfont ile kolaydır, gerçekten birkaç saat içinde bunu yapabilirsiniz. Tek kısıtlamanız hayal gücünüzdür.

Programın ara yüzü başta kullanışsız gelir ancak hızlıca alışırsınız. Eğer alışamazsanız resmi web sitede temel araçları anlamanıza yardımcı olacak çeşitli eğitici videolar vardır.

Bu programdaki en ilginç araçlardan biri bir arka plan görüntüsü yerleştirerek yazı tipinizi bundan yaratmanızı sağlamasıdır. Yani diğer yazı tiplerini kopyalayabilir ya da farklı şekillere dayanan yazı tipleri yaratabilirsiniz.

Sadece görüntüyü ekleyin, kesin ve ekranınıza uyacak şekilde ayarlayın. Daha sonra vektör noktaları ekleyebilir ve bir düğme ile arka plan görüntüsünü saklayabilirsiniz.

Ayrıca Illustrator veya diğer vektör tasarlama programlarıyla yaratılan vektör görüntülerini de aktarabilirsiniz.

Kendi tipografyanızı oluşturmayı denemek istiyorsanız Birdfont başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip bir araçtır.