admin - "25 Ekim 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

Battle.net Full İndir


Battle.net, şirketin tüm oyunlarını satın alıp indirebileceğiniz resmi Blizzard uygulamasıdır. Bununla birlikte, özel içeriğe, güncellemelere ve ilginizi çeken haberlere ve ayrıca oyunlarının e-spor şampiyonalarını yayın akışına erişebileceksiniz.

Ayrıca arkadaşlarınızla sohbet etmenize ve oyunlarını görmenize ve oyunlarının çok oyunculu modunda karşılaştığınız diğer oyuncuları eklemenize olanak tanıyan rahat ve kullanımı kolay bir başlatıcıdır. Bu programdan en sevdiğiniz oyunların haberlerini takip etmeniz, bunlara erişmeniz ve konfigürasyonlarını değiştirmeniz çok daha kolay olacaktır. Battle.net sayesinde ayrıca bir güncellemeyi önceden indirebilecek ve gerekli dosyalar mevcutsa indirirken oynayabilecek, böylece bekleme süresini azaltabileceksiniz.

Battle.net ile Overwatch, Warcraft, Hearthstone ve Call of Duty gibi oyunları oynayabileceksiniz. Bu başlatıcıyı kullanmak için kendi Blizzard hesabınıza ihtiyacınız olduğundan, ilgilendiğiniz oyunları ve özel içerikleri de satın alabileceksiniz. Hesabınızla, edindiğiniz içerik birbirine bağlanacak, böylece başlatıcıyı nerede kullanırsanız kullanın, oyunlarınıza istediğiniz zaman erişebileceksiniz. Yani Blizzard oyunlarının hayranıysanız, tereddüt etmeyin ve hemen Battle.net indirin.