admin - "6 Ekim 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Badlanders Full İndir


Badlanders, üçüncü şahıs nişancı türüne ait bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda en gelişmiş silahlarla haritada beliren düşmanlardan kaçarken belirli engellerle uğraşmak zorunda olan özel bir gizli ajanı canlandırırsınız.

Badlanders’deki grafikler 3D ve gerçekçidir, sizi oyunun ve onun yolunuza çıkardığı tüm çatışmanın içine çeker. Her senaryo, size oyun boyunca avantaj sağlamak için gösterdiği arazi veya kargo, silahlar ve kilit unsurlarla dolu binalara göre farklılık gösterir. Karakterinizi kontrol etmek basittir, çünkü Windows için geliştirilen aksiyon oyunlarının olağan kontrollerini temel alır. Karakter hareketi WASD tuşlarıyla kontrol edilirken, kamera kaydırma fareyi hareket ettirerek sağlanır. Düşmanları vurmak için sol tıklayın ve koşmak için Shift tuşuna basın. Öte yandan, nesneleri almak için F tuşuna basmanız yeterlidir. Badlanders, ayarlar menüsünde bulabileceğiniz daha fazla kontrol seçeneği sunar.

Badlanders ana menüsünde, ana karakteri hem kıyafetlerle hem de silahlarınız için estetik çıkartmalarla dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Elbette, tamamlamaya çalıştığınız görevler için en iyi cephaneliği oluşturmak üzere mağazaya da göz atabilirsiniz.

Badlanders, bu çatışmada karakterlere eşlik ederken adrenalini ve güçlü duyguları hissedeceğiniz çok eğlenceli ve eğlendirici bir oyundur.