admin - "29 Kasım 2023" - "Capture, Video"

Audials Movie Full İndir


Audials Moviebox gerçek kopyasına sahip olduğunuz ya da bilgisayarınız üzerinde herhangi bir çevrim içi hizmetiyle izlediğiniz filmleri kaydetmeniz için tasarlanmış bir araçtır.

DVD kopyalama aracı tam olarak şunu yapmanızı sağlar: bilgisayarınıza direkt olarak filmlerin fiziksel bir kopyasını göndermek, böylece sabit sürücünüzde filmin kaydedilmiş bir kopyası bulunur. Desteklenen formatlar WMV, MP4, MPEG4, AVI, 3GP ve H.264; ancak, programda filmleriniz için en iyi video ayarlamasını sunan çeşitli profiller de mevcuttur.

Ayrıca bilgisayarınızda izlediğiniz filmler için kaydetme ve kopyalama aracı da bulunur. Bu durumda, küçük bir tuş izlediğiniz videonun sağ üst köşesinde anında belirir. Tek yapmanız gereken üzerine tıklamak ve program saniyeler içinde bilgisayarınıza filmi kaydetmeye başlar.

Bu şekilde kaydedilen videolar kalitesini ya da verisini kaybetmez ve size tercih ettiğiniz formattan veriyi kaydetmek istediğiniz klasöre kadar bir dizi seçenek sunar.

Audials Moviebox film koleksiyonunu organize bir şekilde tutmak isteyen sinema severler için oldukça ilgi çekici bir araçtır. Program kullanıcıları, dijital dağıtım hizmetleriyle ya da DVD’lerle uğraşmak zorunda kalmadan tek bir yerde mükemmel şekilde filmlerini organize tutabilirler.