admin - "13 Ekim 2023" - "Yardımcı uygulamalar, Yazı/Belgeler"

Atlantis Word Processor Lite Full İndir


Atlantis Word Processor Lite, özellikle hafif bir program arıyorsanız, basit ama oldukça kullanışlı bir kelime işlemcisidir.

Bu program, Atlantis Word Processor’ın ücretsiz Lite sürümüdür. Tam sürümden daha az özelliğe sahiptir, ancak yine de her tür kullanıcı için iyi bir deneyim sunar. Yeni başlayanlar için, PC’nizde çok az bellek kullanan çok hızlı bir programdır, bu nedenle fazla alanınız yoksa harika bir seçenektir.

Atlantis Word Processor Lite ile çeşitli biçimlerde metin belgeleri oluşturabilirsiniz. Programı başlattığınızda, araç çubuklarını özelleştirebilir ve klasik bir seçenek ile uygulamanın kendi benzersiz formatı arasında seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında Atlantis Word Processor Lite, diğer herhangi bir kelime işlemci gibi çalışarak yazı tipini değiştirmenize veya listeler eklemenize olanak tanır. Düzenli olarak Microsoft Word kullanıyorsanız, onunla birçok özelliği paylaştıkları için Atlantis Word Processor Lite uygulamasında uzmanlaşmanız zor olmayacaktır. Bununla birlikte, Atlantis Word Processor Lite uygulamasının oldukça yararlı bir özelliği de, yeni pencereler açmadan aynı programda birkaç belgeyi açmanıza izin vermesidir.

Tüm temel özelliklere ve daha fazlasına sahip iyi bir kelime işlemcisi arıyorsanız tereddüt etmeyin ve Atlantis Word Processor Lite uygulamasını buradan indirin. PC’nizi yavaşlatmadan kolaylıkla yazmanın keyfini çıkarın.