admin - "25 Ağustos 2023" - "Filmler, Video"

Apple TV Preview Full İndir


Apple TV Preview, orijinal premium filmler ve dizilerin yanı sıra diğer popüler içeriklerle dolu bir kataloğu bulabileceğiniz Apple TV akış platformunu kullanmak için resmi Apple uygulamasıdır.

Windows için Apple TV Preview, hem Apple hem de diğer distribütörlerin orijinalleri olan TV dizileri ve filmler için bir abonelik hizmeti olan resmi Apple TV hesabınıza erişmenizi sağlar. Bunun yanı sıra Apple TV Preview, Apple’a özel yeni çıkan filmleri ve yalnızca bu platformda keyfini çıkarabileceğiniz bazı maçlar da dahil olmak üzere sporları kiralamanıza da olanak tanır.

Apple TV Preview arayüzü bu tür bir platforma özgüdür: ana ekranda diziler ve filmlerle ilgili en son haberleri bulabilirsiniz. Doğal olarak, Apple TV orijinal dizileri daha yüksek görünürlük kazanır ve Apple TV Preview uygulamasını açtığınızda öne çıkarılır. Ayrıca türe göre ayrılmış kategoriler sayesinde tüm içeriğine kolayca göz atabilirsiniz. Bu şekilde, herhangi bir anda size en çok hitap eden şeyi bulabilirsiniz.

Apple TV Preview uygulamasında video izlerken, bunun yerine dublajlı ses mi yoksa orijinal sürüm mü istediğinizi seçebilirsiniz. Apple TV Preview ayrıca görsel olarak daha erişilebilir olması için alt yazı boyutunu, rengini ve arka planını özelleştirmenizi sağlar.

Apple TV Preview uygulamasını şimdi indirin ve en sevdiğiniz dizilerin ve filmlerin keyfini çıkarın.