admin - "1 Eylül 2023" - "Geliştirme, Genel"

App Builder Full İndir


App Builder programlama yapmayı bilmek zorunda kalmadan akıllı telefonlar için HTML5 ve karma uygulamalar oluşturmanıza izin verir. Tüm bunlar ekranın bir yanından diğer yanına nesneleri sürükleyip bırakarak çalışmanıza izin veren görsel bir ortam sayesinde olur.

App Builder uygulamasının arkasında yatan ana fikir çok fazla programlama bilgisi olmayan kullanıcılar için uygulama oluşturmayı kolaylaştırmaktır, ayrıca daha gelişmiş kullanıcıların Javascript kullanmasına da yardım eder. Ve Apache Cordova ile olan entegrasyonu sayesinde App Builder; Android, iOS, Windows 10 ve diğer platformlar için de uygulamalar oluşturabilir.

App Builder desteği, mevcut olan tüm kontrollere ve hareketlere erişimi, çeşitli anlatımlı dersleri içerir. Hepsi ve özellikle de açıklayıcı videolar uygulama geliştirme dünyasına kendini atmak isteyen kullanıcılara tavsiye edilir.

App Builder oldukça ilgi çekici bir uygulamadır, bu uygulama sayesinde kullanıcılar çok fazla bilgiye sahip olmadan akıllı telefon uygulamaları oluşturabilirler. Elbette, bunu yapmak için biraz sabra ve dayanıklılığa ihtiyacınız olacak, fakat App Builder’ın kolay arayüzü işleri çok daha kolaylaştıracaktır.