admin - "26 Ağustos 2023" - "Geliştirme, Yükleyiciler"

APK Installer on WSA Full İndir


APK Installer on WSA, APK dosyalarının Android için Windows Alt Sistemine yüklenmesini kolaylaştıran bir Windows uygulamasıdır. Varsayılan olarak, Windows için Android’in bu yerel sürümüne bir APK yüklemek oldukça karmaşıktır ve ADB komutlarının kullanılmasını gerektirir.

Uptodown gibi bir mağaza kurarsanız, diğer uygulamaları yüklemek çok daha kolay hale gelir. Ancak, ADB komutlarını kullanmak zorunda olduğunuz ilk süreçten kaçınmak istiyorsanız, APK Installer on WSA her şeyi otomatikleştiren ve APK dosyalarını sorunsuz bir şekilde Android’e göndermenize izin veren bir programdır.

Windows’ta bir APK indirdiğinizde, varsayılan olarak APK Installer on WSA ile açılmasını sağlayabilirsiniz. Başka bir seçenek de APK Installer on WSA uygulamasını açıp yüklemek istediğiniz APK’yı seçmektir. Yükledikten ve Android’de gereken tüm izinleri gördükten sonra, uygulamayı Android için Windows Alt Sisteminden çalıştırabilirsiniz.

APK Installer on WSA uygulamasını kullanabilmek için, ADB yoluyla kurulumunuzun yerel IP adresine dosya gönderebilmeniz için Android için Windows Alt Sistemi ayarlarında geliştirme seçeneklerini önceden etkinleştirmiş olmanız gerekir.

Bu nedenle, APK dosyalarını Windows’a kolayca yüklemek istiyorsanız APK Installer on WSA uygulamasını bugün indirin.