admin - "13 Haziran 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

APK Editor Pro v1.5.0 apk Android Mod Full İndir


APK Editor Pro v1.5.0 apk Android Mod
APK Editor Pro v1.5.0 apk Android Mod
Program Hakkında Bilgiler
Adı: APK Editor Pro v1.5.0 apk Android
Tür: Android Dil çeviri ve Edit Programının PRO sürümüdür
Gereken Android sürümü: Android™ 2.3+
Güncelleme Tarihi: 25.06.2016
Boyut: 4.01 MB – Sunucumuzdan

TÜRKİYE’de İLK ve TEK KENDİ SİTEMLE AYNI ANDA SOLİDSHARE de! BUNU GRURLA SUNARIZ.

bilgi
Açıklama:

Uygulama sayesinde android uygulamaları Türkçe leştirebilirsiniz. Ama bu işlem hiç o kadar kolay değildir. Android uygulamalar ile yakından ilgileniyorsanız bu işlemin nasıl yapılacagını da az çok biliyorsunuzdur. Uygulama kolay ama kolay oldugu kadar da zor bir uygulama . Bu uygulama ile dilediğiniz apk dosyasını düzenleyebilir, reklamlarını kaldırabilirsiniz vs. Ancak bunun için becerili olmalısınız. Play markette 14.55 TL fiyat etiketine sahip bu uygulamayı hemen aşağıdan ücretsiz ve hızlıca indirebilirsiniz. Uygulama son zamanlarda hızlı bir şekilde yeni versiyonlarını cıkarmaya başladı. Benim de çok sık kullanmış oldugum bir uygulama.
Uygulamayı genelde bu işleri bilen lerin kullanmasını tavsiye ederim.
Uygulama da TÜRKÇE dil seçenegi otomatik gelmektedir. Android uygulamalar ile yakından ilgilenenler için gerçekten bulunmaz bir uygulamadır.


*** Kurulum Notları ***
# Aşağıdaki ” İNDİR ” kısmından dosyayı indiriniz.
# İndirmiş olduğunuz dosya cihazlarınızda * Cihaz Hafızasında / Download yada İndirilenler klasörüne indirilmiş olacak.
# İndirmiş olduğunuz dosya ” Güvenlik ve hızlı indirme açısından ” sıkıştırılmış ! yani Winrar / Winzip uygulamaları ile paketlenmiş olacak.
# .rar uzantılı dosyayı ” Winrar Pro TIKLA İNDİR Uygulamasını indirerek açabilir yada X-Plore TIKLA İNDİR Dosya yöneticisini kullanarak kuruluma başlamak içi dosya içerisindeki .apk uzantılı uygulamaya erişebilirsiniz.
# Android cihazlarınızda “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümü işaretli olmalıdır. Bunu ayarlamak için, Menü / Ayarlar / Genel / Güvenlik / Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
# Herşey tamamlandıktan sonra kuruluma geçebilirsiniz.
# Kurulumda .rar /.zip dosyası içerisinde .apk uzantılı dosya var. Buna tıklayınız ve kurulumun sürdürülmesine ileri / tamam diyerek devam ediniz.
#Kurulum bittik ten sonra uygulamamız menüde son da görülecektir…