admin - "10 Temmuz 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

AOMEI Partition Assistant Technician 10.1 + WinPE | Katılımsız Full İndir


AOMEI Partition Assistant Technician 10.1 + WinPE | Katılımsız

bilgi

Aomei Partition Assistant, disk bölümlerinizi yönetebilmeniz için tasarlanmış kullanımı kolay ve kompakt bir yazılımdır.

Program yardımıyla sabit disk bölümlerinizi yeniden boyutlandırabilir/taşıyabilir, genişletebilir/daraltabilir, yaratabilir, silebilir, formatlayabilir, gizleyebilir, kopyalayabilir, klonlayabilir, sabit disk silebilir, bölümleri silebilir, disk yüzey testleri yapabilir, veri kaybetmeden tekrar bölümleyebilirsiniz.

Genişletilmiş Bölümleme Sihirbazı, Disk Kopyalama Sihirbazı ve Bölüm Kopyalama Sihirbazı gibi üç yararlı içerik Aomei Partition Assistant programının içerisinde entegre olarak bulunmaktadır. Bu üç yararlı yerleşik sihirbaz sayesinde yapmak istediğiniz işlemleri kolayca ve hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Özellikle ortak kullanıcılar tarafından kullanılan bilgisayarlar üzerinde disk bölümleme yönetimi sayesinde büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

Benzeri programlara göre sade arayüzü, kolay kullanımı ve full olması nedeniyle gerçekten kullanılmaya değer bir program.

Boyut: 43.5 MB
Dil: Multi Language (TR)
Kullanim: Full Sürüm
MD5: 8C577FADF6EEC6DEA88B56BB347C0842
Platform: Windows 7 ve Üstü
[x86 & x64]

.: Kurulum Notlari :.

# Host + Güvenlik Duvarı Bloklaması Yapılmıştır.
# Kurulumla Ilgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…