admin - "8 Nisan 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

AnyMP4 DVD Copy İndir Full


AnyMP4 DVD Copy, DVD filmlerinizi yedeklemek ve kopyalamak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. İndireceğiniz bu Full program sayesinde, DVD’lerinizi aynı kalitede ve formatlarda kopyalayabilirsiniz.

AnyMP4 DVD Copy kullanarak DVD’lerinizi kopyalamak oldukça basittir. İlk olarak, DVD’yi bilgisayarınıza yerleştirin ve AnyMP4 DVD Copy’yi başlatın. Programın ana ekranında, “DVD Disc” seçeneğini tıklayarak DVD’nizi tarayın. DVD’yi taradıktan sonra, kopyalamak istediğiniz DVD’yi seçin.

Daha sonra, kopyalama modunu seçin. AnyMP4 DVD Copy, Full Copy, Main Movie ve Custom modları dahil olmak üzere üç farklı kopyalama modu sunar. Full Copy modu, tüm DVD içeriğini kopyalayacaktır. Main Movie modu, sadece ana filmi kopyalayacaktır. Custom modu, seçtiğiniz öğeleri kopyalamanızı sağlar.

Son olarak, hedef DVD yazıcınızı seçin ve kopyalama işlemini başlatın. AnyMP4 DVD Copy, birkaç dakika içinde kopyalama işlemini tamamlayacaktır. Kopyalama işlemi bittiğinde, yeni DVD’nizi çıkartabilir ve orijinal DVD’nin bir yedeğini elde etmiş olursunuz.

AnyMP4 DVD Copy, kullanımı kolay bir DVD kopyalama yazılımıdır ve DVD filmlerinizi yedeklemek için ideal bir seçenektir.

Dosya Boyutu
Kurulum: Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz