admin - "20 Ağustos 2023" - "Cep Telefonu Araçları, Kişisel"

Andy Full İndir


Andy, sanal bir makine kurmadan ya da kompleks kurulum işlemlerinden geçmek zorunda kalmadan Android’e özgü olan binlerce uygulamayı bilgisayarınıza indirmenizi, kurmanızı ve kullanmanızı sağlayan bir Android emülatörüdür. Tek yapmanız gereken kurmak ve kullanmaya başlamak. Andy inanılmaz derecede sezgiseldir: tıpkı parmağınızla kullandığınız gibi fare imlecini kullanın, hatta parmak ucunuzla aşağıya kaydırdığınız gibi fareyi aşağı doğru hareket ettirin. Diğer bir deyişle, emülatorun tuşlarını kullanmak istediğinizde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

Uyumluluk açısından, Andy tam anlamıyla muhteşemdir. Kullanıcılar emülatörü kurabilir ve problem yaşamadan herhangi bir oyunu sanal olarak oynayabilir; örneğin, Clash of Clans, Candy Crush Saga, Fruit Ninja, Plants Vs Zombies 2 ya da The Sims gibi. Belki de, Andy’nin en iyi tarafı, WhatsApp ya da WhatsApp Plus gibi IM araçlarını kullanmanıza izin vermesidir. Bunları kullanmak için tek yapmanız gereken telefon numaranızı tanımlamak ve Windows üzerinde WhatsApp uygulamasını kullanmaya başlamak.

Andy, bir çok yönden muhteşem BlueStacks benzeri fakat ek özellikleri de olan göz alıcı bir Android emülatörüdür. Tüm söylenenler yapıldığında, klasik bilgisayar üzerinde herhangi bir Android uygulamasını kullanmanın en etkili yoludur.