admin - "30 Ekim 2023" - "Medya oynatıcıları, Video"

Amazon Prime Video Full İndir


Amazon Prime VideoWindows 10 ve 11’de Prime Video filmlerini, dizilerini ve belgesellerini izlemek için resmi Amazon uygulamasıdır. 4K yalnızca LG, Samsung ve Sony’nin Akıllı TV’lerinde mevcut olduğundan, bu uygulama ile platformun sunduğu tüm içeriğin keyfini Full HD olarak çıkarabilirsiniz.

Resmi uygulama aracılığıyla tüm içeriğe sınırsız erişiminiz var. Dili ve altyazıları değiştirebilir veya görüntü kalitesini seçebilirsiniz. Dahası, web sürümüne göre büyük bir avantajı daha var: çevrimdışı görüntüleme için içerik indirme becerisi. Bu, örneğin bir seyahate çıkıyorsanız ve Windows dizüstü bilgisayarınızda izlemek üzere içerik kaydetmek istiyorsanız oldukça kullanışlıdır.

Amazon Prime Video ile görüntülediğiniz içerik hakkında çok sayıda bilgiye de erişebilirsiniz. Herhangi bir filmin veya dizinin IMDb puanına, aktörlerine, yönetmenlerine, özetine, ilginç gerçeklerine vb. bakabilirsiniz. Ayrıca izlediğiniz şeyi diğer cihazlarda takip edebilmeniz için senkronize eder. Ayrıca uygulama, zevkinize göre öneriler sunar.

Amazon Prime Video ile Starzplay, Mezzo, Acorn TV ve çok daha fazlası gibi aynı Prime Video uygulamasına entegre edilmiş diğer akış platformlarından başka bir şey olmayan Kanallara da abone olabilirsiniz. Ayrıca özel prömiyerleri olan filmler satın alabilir ve kiralayabilirsiniz.

Bu nedenle, Prime Video kullanıyorsanız, Amazon Prime Video uygulamasını indirmek Microsoft’un işletim sisteminde izlemenin en iyi yolu.