admin - "22 Ağustos 2023" - "Macera, Oyunlar"

AM2R (Another Metroid 2 Remake) Full İndir


AM2R, bu projenin gerçek doğası olan ‘Another Metroid 2 Remake’i simgeler. Temelde, 1991’de Game Boy olarak piyasaya sürülen Metroid II: Return of Samus’un tekrar oluşturulmuş halidir ve esas ilgi çekici özelliği ise zamanın ötesinde olan radikal grafikleridir. Super Nintendo üzerindeki Super Metroid’den önce gelir. Metroid: Zero Mission aynı zamanda NES için tasarlanan orijinal isimden gelen Game Boy Advance’i de yeniden oluşturmuştur.

Oyunda bir kez daha Samus Aran’ı kullanacaksınız ve gezegen SR388’in derinliklerindeki Metroidlerin yeni oluşumlarıyla yüzleşmeniz gerekecek. Ya da eskisi gibi, olay yerinde oluşturulduğu için sadece haritanızın size rehberlik edeceği senaryolarda Metroidvania’nın daha ileri gelişimlerini deneyimleyeceksiniz. Yol boyunca aniden karşınıza çıkacak engelleri aşmak için mevcut araçlarınız ve kıyafetiniz için üst modeller bulabilirsiniz.

AM2R bugünün bilgisayarlarında ve Windows’larında sorunsuz bir şekilde çalışan muhteşem bir oyundur. Estetiği sizi 16 bit konsolların olduğu zamanlara geri götürse de mekaniği ve gelişimi hala günceldir. Kesinlikle bir fanatiğin gözünü ayırmaması gereken bir oyundur; fakat bugünün ticarileştirilmiş video oyunlarıyla karşılaştırıldığında da kıskanılacak bir yanı yoktur.