admin - "23 Ağustos 2023" - "Geliştirme, Video Oyunları"

Algodoo Full İndir


Algodoo, pratik olarak aynı şekilde çalışan, kullanıcıların öğrenme, icat etme, yeni şeyler denemeye ya da tabii ki oynamaya iyi vakit geçirebilecekleri bir eğitim programıdır.

Uygulama arayüzünde ilk andan itibaren görülebilecek bir özenle tasarlanmıştır. Basit, temiz ve çocukların ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyarlanmış. Bununla birlikte, bu herhangi bir bilgiyi gizlediği veya dışarıda bıraktığı anlamına gelmez, çünkü herhangi bir yetişkin kullanıcı ulaşabileceği birçok imkan olduğunu keşfedecektir.

Bu nedenle, tüm bu faydalar biraz bunaltıcı görünüyorsa da, Algodoo uygulamanın kendisinde muazzam miktarda öğretici içerir, bu size tam olarak yapabileceğiniz eylemlerin çoğunun nasıl kullanılacağını gösterecektir.

Fizikle oynamaya başladığınızda ve değiştirmek zorunda olduğunuz tüm seçeneklerle oynamaya ve eğlenmeye başladığınızda, projeler oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bunlar, bir kez yapıldıklarında, internet üzerinden dünyanın her yerinden insanlarla kolayca paylaşılabilir. Aynı şekilde, diğer kullanıcıların projelerini de oynamak için indirebilirsiniz.

Algodoo programlama, öğrenme ve oynama için bir araçtır, saatlerce ve saatlerce yaratıp, icat ederek, keşfederek, öğrenerek, oynayarak geçirebilirsiniz … Kısacası, hem bir profesör hem de bir araç veya oyun arkadaşı. Hepsi bir arada.