admin - "7 Eylül 2023" - "Optimizasyon, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

Advanced SystemCare Ultimate Full İndir


Advanced SystemCare Ultimate işletim sisteminizi maksimum seviyede tutmak ve onu gerçek zamanda gelecek virüslere karşı korumak için süper kapsamlı bir araçtır. Bu uygulamayla, eksiksiz bir dizi faydalı araçla bilgisayarınızın hızını ve genel performansını geliştirerek temiz ve güvende tutabilirsiniz.

İlk olarak, arayüzü açtığınızda uygulamanın temel özelliklerini göreceksiniz, tüm sistemi ya da bir kısmını tarayıp problem oluşturabilecek kötü yazılımları silen antivirüs gibi.

Ayrıca kayıtları ve çöp dosyaları silerek, internet hızını geliştirerek, hard diski birleştirerek, sistemi iyi hale getirerek, kısa yolları düzelterek ve daha bir çok işlemi yaparak sisteminizin genel performansını geliştirmenize yardım eden bakım sekmesi mevcuttur.

Araç kutusunun içinde belirli görevleri yapmak için indirdiğiniz ama sadece bilgisayarınızda yer kaplayan tüm programların bir özetini bulacaksınız. Tüm araçlar temizlemeye, iyileştirmeye, düzeltmeye, güvenlik ve kontrolü geliştirmeye odaklanmıştır. En son özelliği ise Turbo Boost özelliğidir. Bu özellik bilgisayarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlayarak sisteminizi hızlandırmanıza yardımcı olur.