admin - "13 Ekim 2023" - "Bakım, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

Advanced SystemCare PRO Full İndir


Advanced SystemCare PRO, bilgisayarınızı yepyeni bir hızlılıkla çalıştırmanıza yardımcı olan eksiksiz bir pakettir. Ayrıca günün 24 saati çalışan inanılmaz bir güvenliğe sahiptir.

PRO’nun bu sürümü, sisteminizi temiz, güvenli ve güvenilir tutmanıza yardımcı olan Advanced SystemCare Free içerir.

Program, kapsamlı bir tarama sayesinde sahip olduğunuz herhangi bir tehdit, kayıt defteri hatası, silinen dosya, gizlilik sorunu veya internet bağlantısı sorununu ortadan kaldırabilir veya çözebilir.

Araç kutusu, Advanced SystemCare PRO’nun yapabileceği tüm işlevleri basit bir görünümde gösterir. Seçeneklerden bazıları şunlardır: temizle, optimize et, onar, güvenlik, kontrol ve gelişmiş, bunların her biri sisteminize bakacak seçeneklerin bir listesini içerir.

Bu sürümün ana avantajları, kayıt defterini ve diski temizleme, daha hızlı bir bağlantı elde etme ve ücretsiz sürümde bulunmayan Windows’daki tüm sorunları tamamen onarma yeteneğidir.

Normal bir antivirüs programına sahip olmanın yanı sıra, kötü amaçlı dosyaların bilgisayarınıza indirilmesini ve sisteminize uygun olmayan içeriğe erişimi engelleyen başka bir program perde arkasında çalışır.