admin - "11 Ekim 2023" - "Fotoğraf & Dizayn, Fotoğraf Görüntüleyici"

Adobe Camera Raw Full İndir


Adobe Camera Raw, Adobe Photoshop veya Adobe Lightroom kullanarak fotoğraflarını düzenlemeye zaten alışmış fotoğrafçılar veya fotoğraf meraklıları için mükemmel bir arkadaştır. Bu eklenti ile, fotoğraf makinenizde RAW formatında çekilmiş olsa bile her görüntüyü açarken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Adobe Camera Raw’da bulunan özellikler sayesinde, bu sıkıştırılmamış görüntülerle çalışırken Photoshop gibi programlarla karşılaştığınız tipik uyumluluk sorunlarını çözebilirsiniz. Resimlerinizi RAW formatında düzenlediğinizde, onları çok daha eksiksiz bir şekilde düzenleyebilir ve JPEG’de bulunmayan belirli parametrelere erişebilirsiniz.

Adobe Camera Raw kullanmanın bir başka iyi yanı ise, giderek daha fazla yeni kameranın bu Adobe eklentisiyle uyumlu hale getirilmesidir. Bu, fotoğraf makinenizle çekilen fotoğrafları herhangi bir komplikasyon olmadan düzenlemeniz için size birçok imkan sağladığı anlamına gelir.

Adobe Camera Raw sayesinde, Adobe Photoshop ve Adobe Lightroom gibi güçlü programların sunduğu düzenleme olanaklarını genişletebilirsiniz. Tüm bunların amacı, kameranızla çektiğiniz her bir görüntüden en iyi şekilde yararlanmanızdır.