admin - "1 Kasım 2023" - "Capture, Video"

ActivePresenter Full İndir


ActivePresenter, ekran görüntüleri almanız ve ekran kayıtlarını kaydetmeniz için bir araçtır; bu aracı bilgisayarınızın masaüstünde yaptığınız herhangi bir şeyi tam ekran olarak ya da bir kısmını kullanarak videolar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bu program hızlı ve anlaşılır ekran görüntüleri alır ve bir sunum oluşturmak ve kolayca videoya (AVI, WMV, MPEG-4 / MP4, FLV, HTML), AJAX ve Flash’ta etkileşimli bir simülasyona ve PDF, DOC, PPT, XLS gibi belge formatlarına dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm araçları içeren güçlü bir düzenleme aracına sahiptir.

ActivePresenter, video kaydetme, ses, görüntü ve metin gibi bütün aktivitelerinizi birkaç dakika içinde gösterir. Ayrıca, güçlü çevresi sayesinde her çeşit görevi yerine getirebilirsiniz.

Bütün ekran görüntülerini sesler de dahil olmak üzere, filigran ya da zaman sınırı olmadan yüksek kalitede kaydedebilirsiniz. Kes, kırp, sil, birleştir ya da sesi düzenle gibi basit emirleri kullanarak ses ve videolarınızı düzenleyerek ekran kaydınızı düzeltebilirsiniz.