admin - "14 Eylül 2023" - "Dosya kurtarma, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

Active File Recovery Full İndir


Active File Recovery, kasıtsız silmeden kötü amaçlı yazılım bulaşmasına ve sistem hatalarına kadar çeşitli nedenlerle kaybolan verileri kurtarmanıza olanak tanıyan bir dosya geri yükleme uygulamasıdır. Active File Recovery ile, hem acil durumlar hem de verilerinizin sürekli korunması için bir dosya geri yükleme yöntemine güvenebilirsiniz. Active File Recovery, dosyalarınızı korumanız için size kapsamlı bir çözüm sunar.

Active File Recovery, Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşaltmış veya dosyaları güvenli bir şekilde silmiş olsanız bile silinmiş veya zarar görmüş dosyaları kurtarmanıza olanak tanır. Benzer şekilde, Active File Recovery, kaybolan veya biçimlendirilen bölümlerden ve birimlerden verileri geri yükleyebilir, bu da daha ciddi veri kaybı durumlarında size yardımcı olur.

Active File Recovery, Word belgeleri, Excel elektronik tabloları, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası gibi 150’den fazla farklı dosya türünü kurtarma yeteneğine sahiptir. Ayrıca program, sabit diskler, hafıza kartları ve USB sürücüler dahil olmak üzere çeşitli depolama ortamlarıyla çalışabilir. Bu şekilde Active File Recovery, kullandığınız dosya türü veya depolama ortamı ne olursa olsun verilerinizi geri yükleyebilmenizi sağlar.

Arayüzü basit ve çekicidir ve kayıp dosyaları ada, tarihe ve boyuta göre bulma yeteneği gibi bir dizi pratik özelliğe sahiptir. Ayrıca, veri geri yükleme sürecinde size adım adım yol gösteren bir kurtarma sihirbazı içerir. Özetle, güçlü ve kullanımı kolay bir veri kurtarma çözümü arıyorsanız, Active File Recovery mükemmel bir seçimdir.