porno izle
Bu yazı, admin tarafından "8 Eylül 2015" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Yamicsoft Windows 8 Manager 2.2.8 Türkçe Full indir


Yamicsoft Windows 8 Manager 2.2.8 Türkçe Full indir

Yamicsoft Windows 8 Manager 2.2.8 Türkçe Full indir

Arkadaşlar merhaba geçen sizlere Yamicsoft Windows 7 Manager programının tanıtımını yapmıştık şuan istek üzerine Yamicsoft Windows 8 Manager Türkçe Full programının tanıtımını yapacağız. Program Türkçe full crackli olup indirdiğiniz dosya içerisinde crack ve serial key dosyaları mevcuttur. Yamicsoft Windows 8 Manager Programı kendi alanında oldukça başarılı bir windows 8 hızlandırma programıdır.

Windows 8 Manager ile sistem bilgisi görüntüleme, gereksiz dosyaları temizleme, güvenlik seçeneklerini güçlendirme ve ağ yönetimini basit yollardan devralma gibi içerisinde windows 8 ile ilgili bir çok uygulama mevcuttur. Programla Windows 8 işletim sistemindeki hataları gidererek kusursuz çalışan, daha hızlı bir sistem elde edilebilir. Windows 8 işletim sistemindeki radikal tasarım değişikliği düşünülürse böyle bir yönetim aracına olan ihtiyaç daha iyi anlaşılabilir.

Windows 8 Manager sayesinde 30′dan fazla seçenekte düzenleme yaparak en kararlı ve en hızlı sisteme kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yamicsoft Windows 8 Manager Türkçe yaması mevcuttur.

Dosya Boyutu: 12 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Yamicsoft Windows 8 Manager 2.2.8 Türkçe Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.