Bu yazı, admin tarafından "21 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Wise Program Uninstaller Full İndir v2.14


Wise Program Uninstaller Full

Wise Program Uninstaller Full indir

Wise Program Uninstaller Full programı başarılı bir toplu program kaldırma yazılımıdır. Disk içerisinde silmekte zorlandığınız yüklü uygulamaları sadece bir tıklamayla kolayca toplu olarak kaldırarak kalıntılarıyla beraber yok edebilirsiniz.

Bilgisayarınız bulunan Program Ekle/Kaldır aracı ile silinen uygulamaların belli bir kısmı kayıt defterinizde ve sabit diskinizin farklı yerlerinde saklı kalmaktadır. Günler geçtikçe bilgisayarınızda disk yetersizliği ve performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Wise Program Uninstaller programı sayesinde sildiğiniz dosyaları tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Bazı programlar bilgisayarınıza yüklendikten sonra silmek istediğinizde çeşitli hatalar alabilirsiniz. Zorla program kaldır seçeneği ile kolayca ve sorunsuz olarak bilgisayarınızdan istediğiniz programlar kaldırabilirsiniz.

Yüklemiş olduğunuz Wise Program Uninstaller programını çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızda yüklü olan tüm programları listeleyebilir ve silmek istediğiniz programa sağ tuş ile tıklayarak “Remove” sekmesine tıkladıktan sonra kaldırma işlemi yapmanız mümkündür.

Dosya Boyutu: 6 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Wise Program Uninstaller Full indir

Alternatif Link

Wise Program Uninstaller Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.