porno izle
Bu yazı, PcDelisi tarafından "13 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Sistem Bakım Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Windows Doctor Türkçe Full 3.0.0.0 indir


Windows Doctor Türkçe Full

Windows Doctor 3.0.0.0 Türkçe Full indir

Windows Doctor Full programı sayesinde bilgisayarınızda yapacağınız kısa süreli bir tarama sonrası sisteminizi yavaşlatan uygulamaları öğrenebilir, sürekli verilen hata mesajlarını çözebilir ve güvenlik açıklarını tespit ederek çeşitli analiz çalışmaları yapabilirsiniz.

Windows Doctor programını kurarak bilgisayarınızın belirli aralıklarında bilgisayarınızın bakımını yapıp bilgisayarınızın hızını ve güvenliği sürekli olarak koruma altına alarak sistem güvenliğini en üst düzeyde koruyabilirsiniz.

Windows Doctor programıyla birlikte bilgisayarınıza 19 araç yüklenmektedir. Bu araçlarla registry hataları, gizlilik ayarlarını temizleme, güvenlik tehditlerini yok etme, önbellekte yer alan dosyalarını silme, açılıştaki programlarını düzenleme, kayıp olan verileri geri getirme, dosya bölme ve birleştirme, Windows tamir etme ve sistem hızlandırma gibi bir işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Boyutu düşük işlevi büyük olan Windows Doctor programını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İçerisinde Türkçe yaması mevcuttur.

Dosya Boyutu: 17 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Windows Doctor Türkçe Full indir

Alternatif Link

Windows Doctor Türkçe Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.