porno izle
Bu yazı, admin tarafından "19 Şubat 2018" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

ViewCompanion Premium Full İndir v11.01


ViewCompanion Premium Full

ViewCompanion Premium Full İndir v11.01

ViewCompanion Premium Full programı boyutu küçük, geniş özelliklere sahip çizim dosyası görüntüleme programıdır. PLT çizim dosyalarını, Adobe PDF, Autodesk DWF, Postscript, CGM, TIFF, CALS ve daha çok uzantıdaki çizim dosyalarınızı bu yazılımla hızlı bir şekilde açarak görüntüleyebilir, basabilir ve dönüştürebilirsiniz. Yazılım, HPGL, HPGL / 2, HP-RTL ve Calcomp formatlarını kullanarak PLT çizici dosyalarını sorunsuzca destekleyebilmektedir.

Hazırda bulunan çizim dosyalarınızı eğer internet üzerinden dağıtmanız gerekiyorsa çizimlerinizi Autodesk Çizim Web Formatı (DWF), ile ölçeklenebilir vektör grafikleri (SVG) veya Adobe PDF’ye kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Ayrıca farklı format üzerindeki birden fazla dosyaları tek bir çok sayfalı PDF, DWF veya TIFF dosyasına çevirebilirsiniz.

ViewCompanion Premium, PLT, PDF, CGM ve DWF dosyalarını hemen hemen tüm CAD uygulamaları tarafından okunacak şekilde Autodesk DXF uzantısına dönüştürebilmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra kullanıcılarına toplu dönüştürme hem de yazdırma olanağı da sağlamaktadır.

Dosya Boyutu: 3 MB
Sıkıştırma: Winrar: Şifresiz
Tarama: NOD32: Durum Temiz

İndirme Bağlantısı: INDIR

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)
    Etiketler:

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.