Telefon Dinleme Programı Ücretsiz Full indir

Telefon Dinleme Programı Ücretsiz Full indir

Telefon Dinleme Programı Ücretsiz

Telefon Dinleme Programı Ücretsiz Full indir

Arkadaşlar merhabalar, bu konumuzda Telefon Dinleme Programı diğer adıyla Casus Telefon Dinleme programının tanıtımını yapacağız. Telefon dinleme programı yasalara aykırı bir programdır. İlk olarak böyle bir başlık kullandığım için hepinizden özür dilerim.

Günümüzde bir çok kişi Casus telefon dinleme programı diye Google’dan arama yapmaktadır. Aramalardaki çıkan sonuçlardaki sitelerin tamamı saçma sapan resimler kullanarak, fake diye tabir ettiğimiz program resimleri ekleyerek vatandaşları dolandırmaktadırlar.

Dolandırılan kişilerin çoğunluğu bilgisayar programlarından anlamadıkları için Telefon Dinleme Programının söylendiği gibi %100 çalıştığına inanarak belli bir miktarda ödeme yapıp casus telefon dinleme programına sahip olacaklarını inanıyorlar ama ödeme sonrası karşılarında kimseyi bulamıyorlar.

Telefon dinleme dolandırıcılığı

Telefon dinleme programı dolandırıcıları teknoloji ilerledikçe teknolojiye gerçekten ayar uydurmayı başarıyorlar. Şuan bazı siteleri kontrol ettiğimde Casus Whatsapp, Casus Twitter, Casus Sms Takip Programı gibi bir çok sahte programların satışa çıktığını görüyorum. Arkadaşlar böyle bir program olsa bırakın 1 günü o programın sahiplerini 1 saat içerisinde kanun karşısına çıkartmadan içeri atarlar, Telefon dinleme olayı bildiğiniz gibi kolay bir şey değildir. Tamamen dolandırıcıların en iyi geçim kaynağı haline gelmiş asılsız bir programdır.

Tekrar söylüyorum. Telefon dinleme programı diğer adıyla casus telefon dinleme programı diye bir şey yoktur.

Gelen Aramalar:, , cep telefonu dinleme programı indir ücretsiz, telefon dinleme programı indir, telefon dinleme programı indir ücretsiz, casus telefon dinleme programı indir bedava, casus telefon dinleme programı indir ücretsiz, casus programları indir, telefon dinleme programı