porno izle
Bu yazı, admin tarafından "18 Mayıs 2015" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Telefon Dinleme Programı Ücretsiz Full indir


Telefon Dinleme Programı Ücretsiz

Telefon Dinleme Programı Ücretsiz Full indir

Telefon Dinleme Programı diğer adıyla Casus Telefon Dinleme programı adı altında google üzerinden arama yapmaktadır. Aramalardaki çıkan sonuçlardaki sitelerin tamamı saçma sapan resimler kullanarak, fake diye tabir ettiğimiz program resimleri ekleyerek vatandaşları dolandırmaktadırlar.

Dolandırılan kişilerin çoğunluğu bilgisayar programlarından anlamadıkları için Telefon Dinleme Programının söylendiği gibi %100 çalıştığına inanarak belli bir miktarda ödeme yapıp casus telefon dinleme programına sahip olacaklarını inanıyorlar ama ödeme sonrası karşılarında kimseyi bulamıyorlar.

Telefon dinleme dolandırıcılığı

Telefon dinleme programı dolandırıcıları teknoloji ilerledikçe teknolojiye gerçekten ayar uydurmayı başarıyorlar. Şuan bazı siteleri kontrol ettiğimde Casus Whatsapp, Casus Twitter, Casus Sms Takip Programı gibi bir çok sahte programların satışa çıktığını görüyorum. Arkadaşlar böyle bir program olsa bırakın 1 günü o programın sahiplerini 1 saat içerisinde kanun karşısına çıkartmadan içeri atarlar, Telefon dinleme olayı bildiğiniz gibi kolay bir şey değildir. Tamamen dolandırıcıların en iyi geçim kaynağı haline gelmiş asılsız bir programdır.

Tekrar söylüyorum. Telefon dinleme programı diğer adıyla casus telefon dinleme programı diye bir şey yoktur.

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.