porno izle
Bu yazı, admin tarafından "20 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

TeamViewer Türkçe 12.0.75813 Enterprise 2017 Full İndir


TeamViewer Enterprise 2017 Full

TeamViewer 12.0.75813 Enterprise 2017 Türkçe Full İndir

TeamViewer Enterprise Türkçe Full programını kullanarak aynı programa sahip olan bilgisayarlara bağlanıp kolayca yönetimi ele alabilir, dosya paylaşımı yapabilir ve anlık olarak sesli görüşme sağlayabilirsiniz. Program 2017 sürüm olup Türkçe dil desteği mevcuttur. TeamViewer Enterprise yazılımı kendi alanında oldukça başarılı ve bir çok kişi tarafından sürekli olarak kullanılan uzak masaüstü programlarından birisidir.

TeamViewer Özellikleri

Daha Hızlı Sürükle ve Bırak
Kolay bir şekilde istenen dosyaları uzaktan kontrol penceresine veya bu pencereden sürükleyin ve istediğiniz yere bırakın.

Genişletilmiş Çoklu Monitör Desteği
Siz ve müşterileriniz iki veya daha fazla ekranda mı çalışıyor? Sonrasında kendi monitörlerinizde uzaktaki ansızın fazla ekranı 1:1 ölçekte görüntüleyin – aynı anda ve geçiş yapmadan.

Bilgisayar için İrtibat Ayarlarını Kaydet
Şimdi irtibat ayarlarınızı her bilgisayar için bilgisayarlarınıza ve iletişim listesine ayrı bir şekilde kaydedebilirsiniz ve sonraki bağlantılarda yapılandırma müddetinden tasarruf edersiniz.

Entegre Resim İşlevi
Bir uzaktan kontrol seansı esnasında istediğiniz anda bir ekran resmi oluşturun. Bu sayede, uzaktaki ekranında resimleri ışık hızında ele geçirilir.

AVI Tercümeci
Kaydedilmiş olan seanslarınızı AVI formatına tercüman ve isteğinize göre videolarınızı tertip edin.

Ayarlanabilir TeamViewer Oturumu
TeamViewer Oturumunuzu mahalli monitörlerinizde istediğiniz yere yerleştirin, bu sayede ehemmiyetli her ekranı istediğiniz vakit görüntüleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Performans
Data paketlerinin ve ekran ayarlarının optimizasyonu sayesinde bilhassa direk bağlantılar ve dosya transferi şimdi çok daha hızlıdır.

TeamViewer Manager ile optimize edilmiş performans
Akılalmaz hız artışları, özellikle büyük veritabanları için. Optimize edilmiş veritabanı talepleri ile TeamViewer Manager şimdi 4 kata kadar daha hızlıdır.

Not : Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosya içerisinde crack dosyası mevcuttur. Antivirüs programınız ilgili dosyayı virüs olarak algılayabilir.

Dosya Boyutu: 35 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

TeamViewer Enterprise 2017 Türkçe Full İndir

Alternatif Link

TeamViewer Enterprise 2017 Türkçe Full İndir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.