porno izle
Bu yazı, admin tarafından "13 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Sysinternals Suite 2017.03.13 Full indir


Sysinternals Suite Full

Sysinternals Suite 2017.03.13 Full indir

Sysinternals Suite Full programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde geniş bir tarama sonrası işletim sisteminizi sorunsuz ve hatasız yapabilirsiniz. Sysinternals Suite programı herkesin ihtiyacı olacak onlarca araçları bir araya getirerek kullanıcılarına sorunsuz windows işletim sistemi kullanmasına olanak sağlamaktadır.

Sysinternals Suite programının içerisinde windows bakımı, problem çözücü ve kayıt girdileri tarama gibi bir çok uygulamaların yer aldığını söyleyebiliriz. Bilgisayarınızla ilgili çıkacak olan veya var olan tüm hatalarla sorunsuz mücadele etmektedir.

Windows sistemi bakım ve onarım programlarına ihtiyacınız varsa işinize yarayacak tüm uygulamaları tek program üzerinde toplayarak kullanıcılarına bir çok kolaylıklar sağlayan Sysinternals Suite programını indirip kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

İçermiş Olduğu Araçlar Nelerdir

AccessChk, AccessEnum, AdExplorer, AdRestore, Autologon, Autoruns, BgInfo, CacheSet, ClockRes, Contig, Coreinfo, Ctrl2Cap, DebugView, Desktops, DiskExt, DiskMon, DiskView, Disk Usage (DU), EFSDump, FileMon, Handle, Hex2dec, Junction, LDMDump, ListDLLs, LiveKd, LoadOrder, LogonSessions, NewSid, NTFSInfo, PageDefrag, PendMoves, PortMon, ProcessExplorer, Process Monitor, ProcFeatures, PsExec, PsFile, PsGetSid, PsInfo, PsKill, PsList, PsLoggedOn, PsLogList, PsPasswd, PsService, PsShutdown, PsSuspend, RegDelNull, RegJump, RegMon, RootkitRevealer, SDelete, ShareEnum, ShellRunas, SigCheck, Streams, Strings, Sync, TCPView, VolumeID, WhoIs, WinObj, VMMap ve ZoomIt. uygulamaları da mevcuttur.

Dosya Boyutu: 22 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Sysinternals Suite Full indir

Alternatif Link

Sysinternals Suite Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.