porno izle
Bu yazı, PcDelisi tarafından "2 Eylül 2016" tarihinde yazıldı ve "Katılımsız Full Programlar" kategorisinde paylaşılmıştır.

SpyShelter Premium 10.8.4 Katılımsız Full indir


SpyShelter Premium Katılımsız Full

SpyShelter Premium 10.8.4 Katılımsız Full indir

SpyShelter Premium Katılımsız Full yazılımı windows sistemlerinde kullanabileceğiniz kullanışlı bir güvenlik programıdır. Yazılımı bilgisayarınıza kurarak sisteminiz üzerinde trojan koruması, keylogger koruması, ekran görüntüsü alma ve şifre çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Hackerların internet ortamına yaymış olduğu trojan içerikli programlar günden güne çoğalmaktadır. SpyShelter Premium programı ile kişisel bilgilerinizin çalınmasını ve hacklenmenin önüne geçmeniz mümkündür.

Programın Kısaca Özellikleri

1- Anti Keylogger: Bu uygulama ile zararlı uygulama olan keylogger ile bilgisayarınızda yazmış olduğunuz şifreleri karşı tarafa gönderilmesini engelleyebilirsiniz.
2- Anti Trojan: Bu uygulama ile kişisel tüm bilgilerinizin karşı tarafa gönderilmesini engelleyebilirsiniz.
3- Ekran Görüntüsünü Engellemek: Bu uygulama ile bilgisayarınıza bağlanan hacker’ın ekran görüntünüzü almasını engelleyebilirsiniz.

Bu tarz olaylardan korkuyorsanız SpyShelter Premium programını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Program ücretli versiyondur sitemizden full olarak indirebilirsiniz. Zararlı uygulamalardan sisteminizi korumak istiyorsanız kullanmanızı öneririz.

Dosya Boyutu: 9 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

SpyShelter Premium Katılımsız Full indir

Alternatif Link

SpyShelter Premium Katılımsız Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.