Bu yazı, hsyn deibalta tarafından "Aralık 27, 2016" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

RemoveIT PRO 27.12.2016 Full indir


RemoveIT PRO Full RemoveIT PRO 27.12.2016 Full indir

RemoveIT PRO Full programı kullanımı son derece kolay ve gelişmiş özelliklere sahip antivirüs yazılımıdır. Windows sistemlerinde kullanabileceğiniz bu yazılımla bilgisayarınız üzerinde kısa süreli genel bir tarama yaparak virüs ve truva atı gibi kötü amaçlı yazılımları kolayca tespit ederek temizleme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede önemli ölçüde bilgisayarınızın performansını yükseltmeniz mümkündür.

İçerdiği uygulamalarla bilgisayarınızı kısa sürede derinlemesine tarama yaparak kötü niyetli yazılımları tespit ettiğinde size ne yapması gerektiğini sormaktadır. Bulunan zararlı yazılımları dilerseniz karantinaya alabilir veya ilgili uygulamaları tamamen kalıcı olarak bilgisayarınızdan anında silmeniz mümkündür.

Virüs, truva atı (trojan), casus yazılım, kötü niyetli yazılım, internet solucanları ve reklam amaçlı yazılım gibi virüslerden korunmak istiyorsanız. RemoveIT PRO programını denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Özellikleri Nelerdir?

1- Tasarım yenilendi.
2- Çekirdek motoru güncellendi.
3- Veritabanı güncellendi.
4- Akıllı tarama sistem eklendi.
5- Bazı hatalar giderildi.

Dosya Boyutu: 22 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

RemoveIT PRO Full indir

Alternatif Link

RemoveIT PRO Full indir

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.