Bu yazı, admin tarafından "Ekim 14, 2016" tarihinde yazıldı ve "Sistem Bakım Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

RegRun Security Suite Platinum 8.30.0.530 Full indir


RegRun Security Suite Platinum Full

RegRun Security Suite Platinum 8.30.0.530 Full indir

RegRun Security Suite Platinum Full yazılımı windows sistemlerinde çalışan alanında bir çok kez ödül almış başarılı bir zararlı yazılım temizleme programıdır. Yazılımı bilgisayarınıza yükleyerek yapacağınız kısa süreli bir tarama sonrası sisteminize bulaşmış tüm zararlı kodları kolayca tespit edebilir ve anında temizleyebilirsiniz.

RegRun Security Suite Platinum programı ile sisteminize bulaşmış olan rootkit virüslerini, truva atı ve diğer kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan temizleyerek bilgisayarınızın güvenliğini en üst düzeye çıkartmanız mümkündür.

Rootkit virüs temizleme programı olan RegRun Security Suite Platinum programını yüklerken işinize yarayacak bir çok aracı ekstra olarak bilgisayarınıza kurmaktadır. Bilgisayarınızı virüslerden korumasının yanı sıra bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizleyebilir ve bilgisayarınızı yavaşlatacak olan çöp dosyalarını kaldırarak sisteminizi hissedilebilir oranda hızlandırmaktadır.

Sisteminize Antivirüs programı ve Sistem bakım programı arıyorsanız RegRun Security Suite Platinum programını kullanmanızı mutlaka tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 33 MB
Sıkıştırma Türü: Winrar / Şifresiz
Kontrol: NOD32 / Durum Temiz

RegRun Security Suite Platinum Full indir

Alternatif Link

RegRun Security Suite Platinum Full indir

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.