porno izle
Bu yazı, admin tarafından "23 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Sistem Bakım Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Registry Finder 2.17 Full indir


Registry Finder Full

Registry Finder 2.17 Full indir

Arkadaşlar merhabalar, bu konumuzda sizlere Registry Finder Full programının tanıtımını ve paylaşımını yapacağız. Registry Finder programı kendi alanında oldukça başarılı ve gelişmiş araç kitlesine sahip bir windows kayıt defteri temizleme ve kayıt defteri bakım uygulama paketidir.

Registry Finder programını bilgisayarınıza yükledikten sonra tarama veya temizleme çalışmaları esnasında sistem içerisinde herhangi bir dosyaya zarar vermeden çalışmalar yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda kapsamlı bir tarama sonrası gereksiz yere kayıt defterinizi işgal eden uygulamaları tek tek size liste şeklinde sunmaktadır.

Silinmesini istemediğiniz girdileri dilerseniz beyaz listeye de almanıza imkan sağlamaktadır. Beyaz listeye alınan kayıtlar sonraki tarama işleminde herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Registry Finder programıyla kayıt defterini temizlemeniz bilgisayarınızın performansında, açılış ve kapanışlarda hissedilebilir oranda yükselme göstermektedir. Kayıt defteri bakımı programına ihtiyacınız varsa Registry Finder yazılımını denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 10 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Registry Finder Full indir

Alternatif Link

Registry Finder Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.