Bu yazı, admin tarafından "4 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Privacy Eraser Pro 4.22.0 Build 2286 Full İndir


Privacy Eraser Pro Full

Privacy Eraser Pro 4.22.0 Build 2286 Full İndir

Privacy Eraser Pro Full yazılımı bir çok kişi tarafından tercih edilen internet geçmişini temizleme programlarından birisidir. İnternet üzerinden gezdiğiniz tüm siteleri sadece bir tıklamayla kolay bir şekilde silmenize olanak sağlayan bu yazılım aynı zamanda disk içerisinde bulunan gereksiz dosyaları temizleme konusunda da yardımcı olmaktadır.

İnternet üzerinde yaptığınız gezintiler sonucu internet sitelerinin geçmişi ve erişim sağladığınız internet sitelerinin bazı resim dosyaları bilgisayarınızda gizli olarak saklanmaktadır. Bu şekilde devam ettikçe diskiniz gereksiz dosyalar yüzünden şişirebilir ve sisteminizde performans sorunu yaşayabilirsiniz. Privacy Eraser Pro yardımıyla bu kalıntıların hepsini kolay bir şekilde yok ederek sisteminizi hissedilebilir oranda hızlandırabilirsiniz.

Aynı zamanda windows geçici dosyaları, geri dönüşüm kutusunu, başlat menüsü, çalıştır ve arama geçmişini, son kullanılan belgeler gibi bir çok işlemleri yapabilirsiniz. Program tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu çalışmaktadır.

Dosya Boyutu: 5 MB
Sıkıştırma: Winrar – Şifresiz
Tarama: NOD32 – Durum Temiz

Privacy Eraser Pro Full İndir

Alternatif Link

Privacy Eraser Pro Full İndir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.