Bu yazı, admin tarafından "3 Ekim 2023" tarihinde yazıldı ve "Genel, Ses" kategorisinde paylaşılmıştır.

OpenAudible Full İndir


OpenAudible, Amazon sesli kitaplar için popüler bir platform olan Audible’a bilgisayarınızın masaüstünden erişmenizi ve onu kullanmanızı sağlayan açık kaynaklı bir uygulamadır. Bu sayede dilediğiniz zaman bilgisayarınızdaki sesli kitabı dinleyebilirsiniz.

OpenAudible’ı kullanmak için yapmanız gereken ilk şey Audible hesabınızı bağlamaktır, aksi takdirde birçok kullanışlı özellik kısıtlanır. Hesabınız yoksa ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Hesabınızı bağladıktan sonra, tüm sesli kitaplarınızı bilgisayarınıza indirebilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

Bazı özelliklerin uygulamanın ücretsiz sürümünde bulunmadığını unutmamak önemlidir. Örneğin, başka bir istemciden sesli kitapları içe aktaramazsınız. Uygulamanın önceki bazı sürümlerinde tüm bu özellikler yer almakla birlikte resmi olarak desteklenmediği için bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

OpenAudible, sesli kitaplarınızı bilgisayarınızda yönetmenize ve dinlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış, normal Audible kullanıcıları için kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama ayrıca tüm sesli kitaplarınızla ilgili bilgileri görüntüler: Yazar, uzunluk, yayın tarihi ve daha fazlası.