porno izle
Bu yazı, admin tarafından "24 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

oCam Screen Recorder Full 370.0 indir


oCam Screen Recorder Full

oCam Screen Recorder Full 370.0 indir

oCam Screen Recorder Full programı kullanıcılarına ekran resmi alma işlerinde bir çok kolaylıklar sağlamayı hedefleyen kullanışlı bir ekran kaydetme yazılımlarından birisidir. oCam Screen Recorder programı sayesinde bilgisayarınızda yapacağınız tüm çalışmaların ekran görüntüsünü kayıt altına alarak hızlı bir şekilde sadece bir tıklamayla arkadaşlarınızla veya internet üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay ve anlaşılabilir arayüze sahip olan oCam Screen Recorder programıyla ister tam ekran isterseniz sizin belirleyeceğiniz ölçülerle video kaydı işlemi yaparak oluşturduğunuz videoları AVI, MP4, FLV, MOV, TS ve VOB uzantılarıyla bilgisayarınıza kayıt yapmanız mümkündür.

Video çekme işleminin yanı sıra ekran görüntüsü alma işlemi de yapabilirsiniz. Alacağınız görüntüleri JPEG, GIF, PNG ve BMP resim uzantısı formatlarında bilgisayarınızda saklayabilir veya sadece bir tıklamayla sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Aynı işlemleri oyun oynarken bile yapabilen bu yazılım alanında oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 21 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

oCam Screen Recorder Full indir

Alternatif Link

oCam Screen Recorder Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.