Bu yazı, admin tarafından "8 Kasım 2016" tarihinde yazıldı ve "Antivirüs Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.12 Katılımsız Full indir


Kaspersky TDSSKiller Full

Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.12 Katılımsız Full indir

Kaspersky TDSSKiller Katılımsız Full programı Kaspersky Lab. firması tarafından hazırlanmış başarılı ve kullanımı kolay bir Rootkit, Win32, TDSS virüslerini temizleyen güçlü bir antivirüs yazılımıdır.

Rootkit virüs temizleme programı olarak bilinen Kaspersky TDSSKiller programı sayesinde bilgisayarınıza bulaşmış olan Rootkit virüslerini kolaylıkla temizleyebilir ve sisteminize Rootkit virüslerinin bulaşmasını engellemektedir. Bu sayede önemli ölçüde bilgisayarınızın performansını yükseltebilirsiniz.

Etkili Olduğu Zararlı Uygulamalar

Rootkit.Win32.TDSS, Rootkit.Win32.Stoned.d, Rootkit.Boot.Cidox.a, Rootkit.Boot.SST.a, Rootkit.Boot.Pihar.a,b,c, Rootkit.Boot.CPD.a, Rootkit.Boot.Bootkor.a, Rootkit.Boot.MyBios.b, Rootkit.Win32.TDSS.mbr, Rootkit.Boot.Wistler.a, Rootkit.Win32.ZAccess.aml,c,e,f,g,h,i,j,k, Rootkit.Boot.SST.b, Rootkit.Boot.Fisp.a, Rootkit.Boot.Nimnul.a, Rootkit.Boot.Batan.a, Rootkit.Boot.Lapka.a, Rootkit.Boot.Goodkit.a, Rootkit.Boot.Clones.a, Rootkit.Boot.Xpaj.a, Rootkit.Boot.Yurn.a, Rootkit.Boot.Prothean.a, Rootkit.Boot.Plite.a, Rootkit.Boot.Geth.a, Rootkit.Boot.CPD.b, Backdoor.Win32.Trup.a,b, Backdoor.Win32.Sinowal.knf,kmy, Backdoor.Win32.Phanta.a,b, Virus.Win32.TDSS.a,b,c,d,e, Virus.Win32.Rloader.a, Virus.Win32.Cmoser.a, Virus.Win32.Zhaba.a,b,c, Trojan-Clicker.Win32.Wistler.a,b,c, Trojan-Dropper.Boot.Niwa.a, Trojan-Ransom.Boot.Mbro.d, e, Trojan-Ransom.Boot.Siob.a, Trojan-Ransom.Boot.Mbro.f.

Rootkit ve malware virüslerinden korunma ve temizleme programı arıyorsanız kendini kanıtlamış olan Kaspersky TDSSKiller programını tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 5 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Kaspersky TDSSKiller Katılımsız Full indir

Alternatif ve Katılımsız Link

Kaspersky TDSSKiller Katılımsız Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.