porno izle
Bu yazı, admin tarafından "23 Aralık 2017" tarihinde yazıldı ve "Ses ve Video Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Joyoshare Media Cutter Full İndir v1.0.0.11


Joyoshare Media Cutter Full

Joyoshare Media Cutter Full İndir v1.0.0.11

Joyoshare Media Cutter Full programı Mac işletim sistemi üzerine hazırlanmış, kullanımı kolay video kesme programıdır. Yazılım, MP4, AVI, MPEG, WMV, MKV, M4V, 3GP, H.264 / MPEG-4 gibi tüm popüler video ve ses dosyalarını kesme ve dönüştürme konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir araçtır. 4 AVC, MOV, MP3, WAV, WMA, gibi kayıpsız kalite üzerinden video kesme ve dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Joyoshare Media Cutter programını kullanarak herhangi bir profesyonel BT becerisine ve her türlü video, ses formatına ilişkin bilgiye gerek duymaksızın saniyeler içinde video dosyalarından sesi kesebilir, dönüştürme ve kesme işlemi yapabilirsiniz.

Aynı video dosyasından kesilen video bölümlerini yeni bir videolara birleştirmenin yanı sıra, herhangi bir video ve ses dosyasını kayıpsız olarak kesebilen akıllı bir video kesme aracı mevcuttur. Aynı zamanda video klipleri popüler formatlara dönüştürebilirsiniz.

Dosya Boyutu: 27 MB
Sıkıştırma: Winrar: Şifresiz
Tarama: NOD32: Durum Temiz

Joyoshare Media Cutter Full İndir

Alternatif Link

Joyoshare Media Cutter Full İndir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)
    Etiketler:

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.