Bu yazı, admin tarafından "Şubat 25, 2016" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

JDownloader 2.0.0.2 Türkçe Full indir (32 ve 64 Bit)


JDownloader Türkçe Full indir

JDownloader 2.0.0.2 Türkçe Full indir

Sonunda beklenen sürüm olan JDownloader Türkçe Full sürümü nihayet yayınlandı bu sürümde kırık link link tespit etme, ayıklama gibi özellikler eklenmiştir. JDownloader ücretsiz kullanıcıları upload sitelerinde premiumu olmayanlarda istediği dosyayı indirme işlemi yapabilirler.

JDownloader 2 Programı ile Rapidshare.com, Megaupload.com ve Megashares.com gibi dosya barındırma, indirme sitelerinden yapacağınız dosya indirme işlemlerini basitleştirmek ve hızlandırmak için üretilmiş bir programdır.

İndireceğiniz dosyaların boyutu kaç mb veya gb olursa olsun, kaç bölümden oluşursa oluşsun jDownloader şifrelenmiş veya normal linkleri ona eklediğiniz andan itibaren geri kalan işlemleri kendisi sizin yerinize tamamlamaktadır. Link koruması için yaygınlaşan CCF, RSDF ve yeni DLC uzantılı dosyaları da kullanarak linkleri program içerisine aktarabilirsiniz.

Not: JDownloader 2 programını bilgisayarınızda kullanabilmeniz için java kurmanız gerekmektedir. JDownloader 2.6 Programı tüm 32 ve 64 bit işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Dosya Boyutu: 26 Mb
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.