Bu yazı, admin tarafından "16 Ekim 2023" tarihinde yazıldı ve "Optimizasyon, Sistem, Yardımcı uygulamalar" kategorisinde paylaşılmıştır.

Glary Utilities Full İndir


Zaman geçtikçe, PC’nizin devamlı kullanımı yüzünden, sisteminizin genel istikrarsızlık, düşük performans gösterdiği ve siz alan kaplayan şeylerin ne olduğunu bile bilmeden mevcut boş alanın azalmaya başladığı gün gelir. Glary Utilities bilgisayarınızın performansını geliştirmenize yardımcı olmak için burada. Bu, sisteminizin hızını iyileştirmek, sisteminizi temiz tutmak ve korumak için geliştirilmiş mükemmel bir program setidir.

Glary Utilities çoğundan farklıdır çünkü her biri spesifik bir fonksiyona cevap veren farklı kısımları içeren bir yapıya sahiptir, 20’den fazla farklı tipte program içerir. Gerçekten ilginç olan şey ise hem kişisel olarak herhangi bir olayı her araçla kontrol edebilir veya otomatik ‘tek tıkla bakım’ sistemini kullanabilirsiniz.

İçerdiği bazı programlar; Windows kayıt temizleyicisi, diskinizdeki çöp dosyalar için bir arama aracı, tarayıcınızdaki gereksiz eklentiler için bir temizleyici, bir zararlı program arama aracı, geçici internet dosyaları ve tarihçe temizleyicisi, sistem başlangıcında çalışan programlar için kontrol, yedek kopyası oluşturma aracı, bir sabit sürücü analizcisi, sürücü ve kontroller arama aracı, yanlışlıkla silinen dosyalar için bir kurtarma aracı ve program kaldırıcısıdır.