porno izle
Bu yazı, admin tarafından "13 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Sistem Bakım Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Glary Tracks Eraser 5.0.1.85 Full İndir


Glary Tracks Eraser Full

Glary Tracks Eraser 5.0.1.85 Full İndir

Glary Tracks Eraser Full uygulamasını kullanarak bilgisayarınızda yapacağınız kısa süreli bir tarama sonrası tüm gereksiz dosyaları kolayca tespit ederek pratik bir şekilde temizleme çalışmaları yapabilir ve içerdiği araçlar sayesinde kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Sabit disk temizleme programı olarak bilinen bu yazılım üzerinden sisteminizde geniş bir tarama yaparak sabit disk içerisinde kullanılmayan uygulamaları ve gereksiz dosyaları hızlı bir şekilde silerek disk alanından tasarruf sağlayabilir ve bilgisayarınızda performans yükselmesi yaşayabilirsiniz. Ayrıca tüm tarayıcıları destekleyen bu program tarayıcı geçmişi temizleme çalışmaları da yapabilmektedir.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Türkçe dil desteğine gerek kalmadan rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Bilgisayarınızı yormadan çalışan Glary Tracks Eraser programı detaylı tarama sonrası size geniş bir rapor hazırlamaktadır. Disk alanı sorunu yaşayanların kesinlikle bu programı denemesini tavsiye ederiz. Yazılım büyük oranda disk alanından yer açabildiğini söyleyebilirim.

Dosya Boyutu: 14 MB
Sıkıştırma: Winrar – Şifresiz
Tarama: NOD32 – Durum Temiz

Glary Tracks Eraser Full İndir

Alternatif Link

Glary Tracks Eraser Full İndir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.