porno izle
Bu yazı, admin tarafından "7 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Antivirüs Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

ESET Smart Security Full Türkçe İndir v11.2.49.0


ESET Smart Security Full

ESET Smart Security Full Türkçe İndir

ESET Smart Security Full yazılımı dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılan gelişmiş özelliklere sahip ve en çok tercih edilen ek güvenlik programlarından birisidir. İnternet üzerinden sisteminize bulaşabilecek tüm tehlikelere karşı sisteminizi koruyarak güvenliğinizi en üst düzeye taşımaktadır. Son sürümle gelen Anti-theft yeniliği sayesinde bilgisayarınızın kaybolması veya çalınması durumunda kullanıcılarını e-posta yoluyla bilgilendirmektedir.

İnternet sitelerinde otomatik olarak açılan sayfaları ve rahatsız edici reklamları engelleyen ve bu reklamlardan bilgisayarınıza bulaşabilecek reklam virüsleri, malware, trojan ve spware gibi casus yazılımlardan sisteminizi korumaktadır.

USB, DVD ve CD gibi taşınabilir aygıtlar üzerinden gelebilecek tüm tehlikelere karşıda sizin ve sisteminizin güvenliğini sağlamaktadır. Aygıtlar bilgisayarınıza takıldığı andan itibaren hızlı bir tarama yaparak içerisinde virüs olan dosyaları otomatik olarak engellemektedir.

Antivirüs programları bilgisayarınızı kasıyor ve yavaş çalışmasına neden oluyorsa mutlaka ESET Smart Security yazılımını denemenizi tavsiye ediyoruz. İçerisinde ESET Smart Security 10 Key dosyası mevcuttur.

Dosya Boyutu: 170 MB
Sıkıştırma: Winrar – Şifresiz
Tarama: NOD32 – Durum Temiz

ESET Smart Security Full indir

Alternatif Link

ESET Smart Security Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.