porno izle
Bu yazı, admin tarafından "19 Aralık 2016" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

EarMaster Pro 6.2 Build 655PW Türkçe Full indir


EarMaster Pro Türkçe Full

EarMaster Pro 6.2 Build 655PW Türkçe Full indir

Arkadaşlar merhabalar, bugün konumuzda sizlere EarMaster Pro Türkçe Full programının tanıtımını ve paylaşımını yapacağız. Alanında oldukça başarılı ve gelişmiş araç kitlesine sahip olan EarMaster Pro programı başlıkta belirttiğimiz gibi Türkçe versiyon olup full ve son versiyondur. İndirdiğiniz dosya içerisinde crack ve serial key mevcuttur. EarMaster Pro programı Müzisyenler ve müzik eğitimiyle uğraşanlar arkadaşların vazgeçilmez programı olduğunu söyleyebiliriz.

Müzisyenler ve müzik eğitimiyle uğraşanlar için en ehemmiyetli öğe da kulak eğitimini geliştirmektir. İyi bir kulak eğitimi aralıkları fark etmeyi, melodi söylemeyi, akortları çalmayı, kısaca duyduğu her sesi daha iyi bir şekilde tanıdıktan sonra bunu daha kolay bir şekilde uygulayabilmeyi sağlar. EarMaster School; talebeler, öğretmenler, müzisyenler, müzikle uğraşan veyahut genel olarak müziği seven herkesin faydalanabileceği, kullanabileceği bir yazılımdır.

EarMaster School motive edici ve tesirli öğrenim aracı olmanın yanında, talebelerin müzikal kulak gelişimine katkı sağlamaya yardımcı olmaya çalışan bir programdır. Program sayesinde talebeler duydukları ve gördükleri müziği uygulayarak bir çeşit tecrübi kulak çalışma aracı gibi çalışmaktadır.

Program Standart ve Caz özel bölümlerinde toplam 780 dersle beraber gelir. Dersler kullanıma hazırdır. İstediğiniz yerden başlayabileceğiniz gibi belli bir periyodik sırayı izleyerek de çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrı olarak talebelere okuldan sonra hanede çalışmaları için ödev verebilir, bu ödevi de e-postayla talebelere yollayabilirsiniz.
Çalıştığınız dersleri CSV dosyası olarak kaydedebilisiniz. Ayrı olarak tüm alıştırmaları ya da belli alıştırmaları yazdırmanız mümkündür.

Özelleştirilmiş alıştırma heyetimi içinde, yapmak istediğiniz alıştırma parçalarını kontrol edebilir, bunlar arasında seçim yapabilirsiniz. Özel ders editörüyle özel dersler oluşturabilir; ayrıntılı istatistik aracıyla tüm çalışmaları tarih, saat, ders başlığı, müddet, netice ve grafik olarak görebilir, bu doğrultuda geniş bir data alımını sağlayabilirsiniz.
Tonları, aralıkları, major, minör tonları, ölçüleri, kısa ritim parçalarını daha iyi tanımak için iyi bir kulak eğitimine ihtiyacınız olabilir.

Kısaca Özellikleri

* Standart özel ders (450 ders)
* Caz özel ders (211 ders)
* Yeni özel ders oluşturabilirsiniz.
* Kulak eğitim büyücüsü
* Alıştırmaları özelleştirebilirsiniz.
* 12 alıştırma alanı (aralık karşılaştırma, aralık tanıma, şarkı söyleme aralığı, akort tanıma, ters çevrilmiş akorlar, akort dizileri, ölçü tanıma, ritim oluşturma, ritim benzetme, ritim dikte etme, ritim doğrulama, melodi dikte etme)
* Gitar (telli çalgılar), piyano ve perdeyi ekranda gösterebilirsiniz.
* Mikrofon kullanarak yanıtları alkışlayabilir, çalıp söyleyebilirsiniz.
* MIDI klavye desteği
* Metronom
* Çok sayıda ses efekti ile çalışabilirsiniz.
* Ağ desteği
* Çoklu dil desteği
* Neticeleri alma, gönderme, kaydetme ve yazma
* Özel akort ve tavır oluşturabilirsiniz.
* Kapsamı geniş alıştırma ayarları yapabilirsiniz.
* İstatistik görünümü, tüm talebelerin istatistik bilgileri, talebe idaresi, sınıfta öğrencileri yönetme, Windows girişle öğrenci tanımı, EarMaster girişle kullanıcı tanımı
* Gelişmiş özel ders editörüyle dersleri ayrı olarak özelleştirebilirsiniz.
* Öğrencilerin sonraki ders için evvelki derste yaptıklarını kontrol edebilirsiniz.
* EarMaster Pro ile uyumluluk
* E-postayla ders gönderebilir, sonuç ve bilgileri depolayabilir, öğrencilerin ödevlerini kontrol edebilirsiniz.
* Eğitimdeki öğrencilerin detaylı bilgileri ve gelişmiş raporlama imkanı
* Tek kullanıcı ya da sınıfın özetlerini alabilme ve bunları yazdırabilirsiniz.
* Çoklu kullanıcı ve ağ işlevi
* Windows ağ ortamına kolay heyetim
* Kullanıcı sayısında kısıtlama yok
* Her bir kullanıcı ayarlarını ve sonuçlarını anımsayabilirsiniz.
* Öğrenciler için EarMaster School, EarMaster Pro gibi görünür. Yalnızca öğretmenler ve yöneticiler gelişmiş eğitici özelliklerine ulaşabilme olanağına sahip olabilir.

Dosya Boyutu: 181 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

EarMaster Pro Türkçe Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.