porno izle
Bu yazı, admin tarafından "27 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

DVDFab Platinum Türkçe Full indir v11.0.2.0


DVDFab Platinum Türkçe Full

DVDFab v11.0.2.0 Platinum Türkçe Full indir

DVDFab Platinum Türkçe Full programı kendi alanında oldukça başarılı ve video izleme konusunda kullanıcılarına gelişmiş özellikler sunmayı başaran DVD/Blu-ray yazma ve kopyalama programıdır.

DVDFab DVD, Blu-ray diskleri yedeklemek ve dönüştürmek için seçenek edebileceğiniz oldukça kapsamı geniş bir program olduğunu söyleyebilirim. DVDFab ile iPod tarzı taşınabilir cihazlarınızın desteklediği uzantılara video dosyaları dönüştürebilir ve taşınabilir cihazlarda DVD keyfi ve kalitesini yaşayabilirsiniz. Orjinal DVD ve Blu-ray’lerin benzersiz bir kopyasını oluşturmak için çalışmalar yapabilirsiniz. DVD’den DVD’ye seçeneğiyle Full Disc, Main Movie, Split, Customize, Clone ve Merge modlarından size uygun olanıyla profesyonel bir kopyalama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

DVD’den Mobil Aletlere: AVI, MP4, WMV, MKV formatları iPod, PSP, ZUNE ve pek çok cep telefon modeline uyumlu uzantılara dönüştürebilirsiniz. Blu-ray’den Blu-ray seçeneğiyle diskleri kopyalayabilir ve diske yazdırabilirsiniz.

Blu-ray’den Mobil Aletlere özelliğiyle MKV, MP4, AVI, WMV formatları PS3, Xbox 360, iPod, PSP, ZUNE ve cep telefonlarının uygun uzantılarına dönüştürebilirsiniz.

Dosyadan Mobil Aletlere seçeneğiyle bilgisayarınızdaki dosyalar PS3, Xbox 360, iPod, PSP, ZUNE ve cep telefonlarının uygun uzantılara dönüştürülebilir. Video işleriyle uğraşıyorsanız denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Not: İndirdiğiniz dosyanın içerisinde Patch dosyası mevcuttur. Antivirüs programınız bu dosyayı virüs olarak algılayabilir.

Dosya Boyutu: 96 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

DVDFab Platinum Türkçe Full indir

Alternatif Link

DVDFab Platinum Türkçe Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.