porno izle
Bu yazı, admin tarafından "6 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Sürücü Driver" kategorisinde paylaşılmıştır.

DriverMax Full 9.25.0.120 indir


DriverMax Full
DriverMax 9.25.0.120 Full indir

Driver arama programları arasında hızla yükseliş gösteren ve bünyesinde gelişmiş araçlara sahip olan DriverMax programı 9.25.0.120 sürüm ile full ve tam versiyon olup bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaların içerisinde crack ve serial key dosyaları mevcuttur. DriverMax Full yazılımı kullanıcılarına bir çok kolaylıklar sağlayan driver yükleme ve güncelleme programıdır.

DriverMax windows sürücü driver dosyalarını kolaylıkla tekrar kurmanıza ve eski olan sürücü driver dosyalarınızı güncelleme işlemi yapmanıza yardımcı olan başarılı bir yazılımdır. İçerdiği yedekleme aracı sayesinde yedekleme yaptığınız driver dosyalarını sadece bir kaç tıklamayla 5 ve 10 dakika içinde bilgisayarı yine başlatarak bütün her şeye yine sahip olabileceksiniz. DriverMax bu arada bütün sürücüler ile ilgili raporlar görüntüleme özelliğine de sahiptir.

Bilgisayarın yavaş çalışması meselesi çoğunlukla yanlış yüklenmiş olan sürücüler yüzünden oluyor. Windows sizin yüklediğiniz bütün daha önceki sürücüleri geri yüklemeyi istemeniz vaziyetine karşılık depoluyor. Tabi bazen daha önceki sürümler yenileriyle çakışmalara uğrayabiliyor. Programın “Export Wizard” aracı yalnızca sizin seçtiğiniz sürücülerin kopyalarını hazırlayıp ihtiyaç duyduklarınızı sıkıştırma çalışmaları yaparak ZIP dosyasının içine atmaktadır. Dirver arama ve güncelleme yazılımına ihtiyacı olanların denemesini öneririz.

Dosya Boyutu: 6 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

DriverMax Full indir

Alternatif Link

DriverMax Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.