Bu yazı, admin tarafından "Aralık 14, 2016" tarihinde yazıldı ve "Sürücü Driver" kategorisinde paylaşılmıştır.

Driver Genius Pro Full Türkçe 2019 İndir 14.0.0.364


Driver Genius Pro Türkçe Full

Driver Genius Pro Full 2019 indir

Driver Genius Pro Full programı driver arama ve güncelleme konusunda oldukça başarılı bir driver arama yazılımıdır. Bilgisayarınızda kurulu olmayan driverları sadece bir kaç tıklamayla kısa süre içerisinde kurabilir ve güncelleme yapabilmektedir.

Bilgisayardaki tüm sürücüleri otomatik olarak bularak yedekleyen ve yeni heyetimde geri yüklenmesini sağlayan Driver Genius aldığı yedekleri zip dosyası veya çalıştırılabilir bir exe dosyası olarak gizleyebilir. Sürücü güncelleme işlerini sizin için takip eden program bu sayesinde bilgisayarınızın ve sisteminizin performansını yüksek oranda hızlandırabilirsiniz.

Sürücü Yedekleme
Driver Genius sisteminizde heyeti driverları belirleyerek yedekler. Yedeklediği dosyayı zip dosyası olarak veya çalıştırılabilir bir .exe dosyası olarak gizleyebilir.

Sürücü Geri Yükleme
İşletim sisteminizi formatladıktan sonra tüm sürücüleri tek tek aramanıza gerek bırakmayan program önceden yedeklerini aldığı sürücüleri sisteme otomatik olarak yükler. Aynı konfigürasyondaki ansızın fazla bilgisayara aynı sürücüleri ilave etmek isterseniz program size oldukça vakit kazandırabilir.

Sürücü Aktüelleme
Sisteminizdeki sürücülerin yeni sürümlerini takip eden program aktüellemeleri otomatik yapar. Uygun ve aktüel sürücüler sistem performansınızda %50 ve üstünde bir optimizasyon sağlamaktadır. Driver Genius’un data tabanında 30 binden fazla sürücü yazılımı bulunmaktadır. Ses kartı, ana kart, video kartı, network kartı, modem, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek pek çok markanın en aktüel sürücüleri tek tıklamayla sisteminize bu program sayesinde kurulabilir.

Sürücü Kaldırma
Sisteminizde artık kullanılmayan ama kaldırılmadığı için sistemi yoran sürücüleri bulan yazılım otomatik olarak bu sürücüleri kaldırır.

Hatıranda Aktüelleme
Programın websitesi düzenli olarak aktüel etmektedir. LiveUpdate özelliğini kullanarak program data tabanını daimi aktüel tutabilirsiniz.

Evet arkadaşlar anlatım bu kadardır. Driver arama ve güncelleme programı arıyorsanız bu yazılımı mutlaka tavsiye ederiz. Driver Genius programı ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

Dosya Boyutu : 12 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.