porno izle
Bu yazı, PcDelisi tarafından "27 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Sürücü Driver" kategorisinde paylaşılmıştır.

Display Driver Uninstaller Full 17.0.5.5 indir


Display Driver Uninstaller Full

Display Driver Uninstaller 17.0.5.5 indir

Display Driver Uninstaller programı bilgisayarınızdaki yüklü olan ekran kartı driver dosyalarını kalıcı olarak silme konularında büyük kolaylıklar sağlayan alanında başarılı bir ücretsiz program driver kaldırma yazılımıdır. Driver dosyalarını yüklerken veya güncelleme yaparken yanlış driver dosyası yüklediğinizde mavi ekran hatası, bilgisayar kilitlenmesi gibi bir çok hatalarla karşılaşmanız mümkündür hatta bazen sisteminiz çalışmayı bile durdurabilir. Bu gibi durumlarda yüklenen driver dosyasını kolay bir şekilde kaldırmak için Display Driver Uninstaller programını kullanarak ilgili dosyaları tamamen silebilirsiniz.

Display Driver Uninstaller programı sayesinde windows program Ekle/Kaldır seçeneği ile kaldıramadığınız AMD veya Nvidia ekran kartı sürücülerini bu yazılım sayesinde kalıcı olarak bilgisayarınızdan temizlemeniz mümkündür.

Not: Display Driver Uninstaller programını kullanabilmeniz için .NET Framework 4.0 ve üst sürümlerinin sisteminizde yüklü olması gerekmektedir. Driver kaldırma programına ihtiyacı olanların denemesini tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 2 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Display Driver Uninstaller Full indir

Alternatif Link

Display Driver Uninstaller Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.