Corel PaintShop Pro X7 Türkçe 17.4.0.11 Sp4 Full indir

Corel PaintShop Pro X7 Türkçe 17.4.0.11 Sp4 Full indir

Corel PaintShop Pro X7 Türkçe Full

Corel PaintShop Pro X7 Türkçe 17.4.0.11 Sp4 Full indir

Arkadaşlar merhabalar, bugün konumuzda Corel PaintShop Pro X7 Türkçe Full programının tanıtımını ve yayınını yapacağız. Corel PaintShop Pro X7 programı Dijital fotoğrafçıların tercih ettiği güçlü resim editör programlarından birisidir.

Corel PaintShop Pro yazılımının güçlü resim düzenleme araçları sayesinde ve kolay arayüzü ile sizlerde artık profesyonel resimler hazırlayabilirsiniz. Corel PaintShop programı 17.4.0.11 sürümü ile gelen özellikle artık çalışmalarınızı internet üzerinden kolay bir şekilde yayınlamanız da mümkündür.

HDR efektleri, anlık efektler ve Retro Lab uygulamaları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde çalışmalarınızı farklı bir boyuta yaşımak istiyorsanız. Corel PaintShop Pro X7 yazılımını tavsiye ederiz. Ayrıca içerisinde Corel PaintShop Pro Türkçe yama mevcuttur.

Desteklediği Formatlar

AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CMX*, CT, CUR, CUT, DCX, DIB, DRW*, EMF, EPS, GIF, HDP, HGL*, HPG*, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGL*, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
360’dan fazla fotoğraf makinesi modelini desteklemektedir.: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, K25, KDC, MEF, MOS, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF veX3F

Arkadaşlar anlatım bu kadardır. Corel PaintShop Pro X7 programı tarafımızca kontrol edilerek yüklenmiştir. Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 580 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Corel PaintShop Pro X7 Full indir

Alternatif link

Corel PaintShop Pro X7 Full indir