porno izle
Bu yazı, admin tarafından "24 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Corel PaintShop Pro X7 Full Türkçe SP4 İndir v17.4.0.11


Corel PaintShop Pro X7 Türkçe Full

Corel PaintShop Pro X7 Full indir

Corel PaintShop Pro X7 Full programı dijital fotoğraf dosyası üzerine çalışma yapanların tercih ettiği güçlü resim düzenleme programlarından birisidir.

Corel PaintShop Pro X7 yazılımı içerdiği güçlü resim düzenleme araçları sayesinde ve kolay arayüzü ile sizlerde artık profesyonel anlamdan resim düzenleme ve hazırlama çalışmaları yapabilirsiniz.

HDR efektleri, anlık efektler ve Retro Lab uygulamaları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde çalışmalarınızı farklı bir boyuta taşımak istiyorsanız. Corel PaintShop Pro X7 yazılımını tavsiye ediyoruz.

Desteklediği Formatlar

AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CMX*, CT, CUR, CUT, DCX, DIB, DRW*, EMF, EPS, GIF, HDP, HGL*, HPG*, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGL*, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
360’dan fazla fotoğraf makinesi modelini desteklemektedir.: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, K25, KDC, MEF, MOS, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF veX3F

Arkadaşlar anlatım bu kadardır. Corel PaintShop Pro X7 programı tarafımızca kontrol edilerek yüklenmiştir. Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 580 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Corel PaintShop Pro X7 Full indir

Alternatif link

Corel PaintShop Pro X7 Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.