Bigasoft Total Video Converter 5.1.1.6250 Full indir

Bigasoft Total Video Converter 5.1.1.6250 Full indir

Bigasoft Total Video Converter Full

Bigasoft Total Video Converter 5.1.1.6250 Full indir

Bigasoft Total Video Converter Full programı bir çok kişi tarafından sürekli olarak tercih edilen başarılı bir video dönüştürme yazılımıdır. Program video dosyanızı dilediğiniz formata hızlı bir şekilde dönüştürmenize ve istediğiniz cihazda seyretmenize yardımcı olan video dönüştürme programıdır.

Bigasoft Total Video Converter programı ile bilgisayarınızda var olan müzik dosyalarınızı, film dosyalarınızı ve videolarınızı kolay ve hızlı bir şekilde dönüştürerek android, iPad, iPod ve iPhone gibi IOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynatmanıza da olanak sağlamaktadır.

Desteklemiş olduğu Video Dosyası Formatları

MP4, 3GP, AVI, Xvid, DivX, H.264, MKV, WMV, RM, FLV, MOV, FLV, F4V, SWF, MOD, TOD, AVCHD, MTS, M2T, M2TS, WTV, DVR-MS, MXF, MVI, VOB, WebM, VP8, ASF, RMVB ve Apple ProRes MOV

Desteklemiş olduğu Ses Dosyası Formatları

MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF,CAF, Apple Lossless ALAC, M4B, VOC, VOX, SHN, APE, PCM, MPC, QCP, AWB, M4R, AMR

Video dönüştürme programı olan, Bigasoft Total Video Converter program video format değiştirme gibi ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır. Eğer video dönüştürme programına ihtiyacınız varsa denemenizi tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 20 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Bigasoft Total Video Converter Full indir

Alternatif Link

Bigasoft Total Video Converter Full indir