Bu yazı, hsyn deibalta tarafından "Şubat 11, 2017" tarihinde yazıldı ve "Ses ve Video Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Audacity 2.1.3 Türkçe Full indir


Audacity Türkçe Full

Audacity 2.1.3 Türkçe Full indir

Arkadaşlar merhabalar, bu konumuzda sizlere Audacity Full programının tanıtımını ve yayınını yapacağız. Audacity programı kendi alanında başarılı bir ses düzenleme ve ses kaydetme yazılımlarından birisidir. Audacity programının kullanımı kolay olmasına rağmen içerisinde Türkçe dil desteği mevcuttur. Program ile bilgisayarınızda var olan ses dosyalarınızı düzenleyebilir veya yeni ses dosyası oluşturarak oluşturduğunuz ses dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

Audacity programı çok kanallı olarak ses dosyalarını işlemenize ve ses dosyalarınızı birleştirme imkan tanımaktadır. Program üzerinde ses kesme, ses karıştırma, ses birleştirme, ses düzenleme, ses tonunu değiştirme, canlı kayıt yapma, ses dosyasını remixleme ve mixleme işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Audacity ile düzenlemiş olduğunuz ses dosyalarını 16 Bit, 24 Bit, 32 Bit olarak, 96 KHz’e kadar kaydedebilirsiniz. Denemenizi öneririz.

Dosya Boyutu: 38 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Audacity Full indir

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.