porno izle
Bu yazı, admin tarafından "21 Ocak 2016" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Ashampoo UnInstaller 6.00.14 Full indir


Ashampoo UnInstaller Full indir

Ashampoo UnInstaller 6.00.13 Full indir

Ashampoo UnInstaller Full programı ile bilgisayarınızda ihtiyacınız olmayan programları kolayca iz bırakmadan ve silinen programların artıklarına kadar silmenize olanak sağlayan başarılı bir dosya silme programıdır.

Dosya kaldırma programı olarak bilinen Ashampoo UnInstaller programı sayesinde artık bilgisayarınızdan program kaldırmak çok kolay. Biliyorsunuz ki bazı programları kaldırmak oldukça zordur. Ashampoo UnInstaller programının zorla program kaldırma aracı sayesinde silmek istediğiniz dosyaları kolayca güvenli bir şekilde yok edebilirsiniz.

Bilgisayarınıza yüklediğiniz programların asıl dosyaları diskinize, geçici dosyaları windows kayıt defterine saklanmaktadır. İlgili programları Windows Program Ekle/Kaldır aracı ile sildiğiniz de kayıt defterine yüklenen geçici dosyalar silinmemektedir. Durum böyle olunca bilgisayarınızın performansı gün geçtikçe yavaşlar. Ashampoo UnInstaller programı ile tüm geçici dosyalarını ve ilgili programa ait tüm verilerini bilgisayarınızdan kalıcı olarak silebilirsiniz.

Dosya Boyutu: 23 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Ashampoo UnInstaller Full indir

<Alternatif link>

Ashampoo UnInstaller Full indir (Katılımsız)

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.