porno izle
Bu yazı, admin tarafından "15 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

AnyDVD HD Türkçe 8.0.9.4 Full indir


AnyDVD HD Türkçe Full
AnyDVD HD 8.0.9.4 Türkçe Full indir

Her bilgisayarda olması gereken yazılımlardan birisi olan AnyDVD HD Full programı alanında oldukça başarılı bir medya dosyası oynatma yazılımlarından birisidir. Gelişmiş özelliklere sahip olan bu program başlıkta belirttiğimiz gibi 8.0.9.4 sürüm olup full ve tam versiyondur. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosya içerisinde full yapmanız gereken tüm dosyalar mevcuttur. Ayrıca AnyDVD HD Türkçe dil seçeneği de mevcuttur.

AnyDVD HD Türkçe yazılımı DVD ve HD DVD filmlerdeki kopya koruma özelliklerini pasif konuma getirerek filmlerinizi bilgisayar ortamında yedekleme işlemi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu program ile kopya korumasını kaldırdığınız DVD’leri CloneDVD gibi yazılımlar ile bilgisayarınıza yedekleme işlemi yapabilir ve disklere ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.

Program tüm DVD oynatıcılar ve DVD oynatıcı yazılımlarla uyumlu çalışmaktadır. Program filmlerin üzerinde bulunan istenmeyen tüm yazıları de kaldırabiliyor. Yapıştırılmış altyazı, FBI ikazları gibi telif hakkı iletilerini silen bu yazılım ile filmlerin istemediğiniz özelliklerini kaldırabilecek ve dilediğiniz gibi yedekleme yapabilirsiniz. Denemenizi tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 14 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

AnyDVD HD Türkçe indir

Alternatif Link

AnyDVD HD Türkçe indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.